Güzel bir Kupon Sitesi, İndirimler Elinizin Altında!

  • Site Tanıtımı
  • 33
  • 0
  • Semih

http://kuponkodlari.com/

Her gün e-ticaret ve fırsat siteleri tarafından mail adresimize gönderilen onlarca kampanya ve indirim haberlerinden bıkmış biri olarak faydali bir siteyi sizlerle de paylaşmak istiyorum. Sitenin adresi KuponKodlari.com ve Mart 2012’de açılmıştır. Şu anda Türkiye’de faaliyet gösteren birçok kupon sitesi vardır fakat içerik ve tasarım bakımından bence en önde geleni bu sitedir. Diğerlerini de yazının sonunda paylaşacağım. Yurtdışındaki internet kullanıcılarının alışveriş yapmadan önce kupon kodu baktığı benzer sitelerle aynı işleve sahip ve aynı şekilde güncel tüm indirim ve kupon kodlarına siteden ulaşabiliyorsunuz.  Özellikle webmasterlar iyi bilir, GoDaddy.com’da sepetimize ürün ekledikten sonra ilk iş olarak RetailmeNot.com, PromoCodes.com gibi kupon sitelerinde geçerli bir Godaddy indirim kuponu ararız ve bunun sonucunda ihtiyaçlarımızı karşılarken daha az ödeme yaparak tasarruf da etmiş oluruz.

KuponKodlari.com’un işleyiş şekli yukarıda bahsettiğimiz sitelerden farksız. Kupon kodlarını kullanmak için üye olmanız gerekmiyor ve site tamamen ücretsiz.  Sitenin üst bölümünde bulunan arama kutucuğuna online mağaza ismi girerek o mağazaya ait kupon kodlarını listeletiyorsunuz. Bu işlemden sonra tek yapmanız gereken bulunan kupon kodunu alışveriş yaptığınız sitenin ödeme sayfasında bulunan kupon kodu bölümüne girmek sonrasında belirtilen miktarda ya da oranda indirim otomatik olarak toplam ücretten düşülüyor. Her şey bu kadar basit!

Markafoni, Evmanya, Zidaya, Zizigo, Morhipo, Misspera, Çiçek Sepeti, Sporcum, Modanisa ve yüzlerce diğer e-ticaret sitelerinin indirim kuponlarını ücretsiz bulup kullanabileceğiniz Kuponkodlari.com’u indirim fırsatlarını seven kupon avcılarına şiddetle  tavsiye ediyorum.

Diğer bazı etkin kupon siteleri ise şunlardır:

http://www.kuponkodu.net

http://www.kuponrobotu.com

http://www.kuponmax.com

Daha önce hiç kullandınız mı kupon sitelerini? Memnun kaldınız mı? Yorumlarınızı bekliyorum…

Birbirinden güzel siteleri keşfetmek için buraya bakın!

Diğer birbirinden ilginç uygulamalara ulaşmak için tıklayınız!

Internet dünyası detaylı haberlerle burada!

Bir yanıt yazın

0

  • kuponly.com’u unutmamak lazım.

  • dream

    indirim kupon siteleri alışverişlerimiz için çok faydalı ben her alışverişim öncesi kuponmax.com adresini mutlaka ziyaret ediyorum en güncel alışveriş sitelerine ait indirim kuponları bu site içerisinde rahatlıkla bulunabiliyor.

Yazar: Semih