Online müzik için adresler ve en iyisi – Ivy.fm

  • Eğlence, Site Tanıtımı
  • 40
  • Yorum yapılmamış
  • Semih

ivy.fm

Bu siteyi yeni keşfettim. Her yönüyle mükemmel, eksiksiz. fizy.com dan bile daha ileri seviyede. fizy’de her türlü parçayı arama ve çalma, çeşitli mood’lara göre radyo çalma fonksiyonları var. Ivy.fm’de ise her türe göre müzik çalma, sanatçı/parça arama, sanatçıya göre kanal oluşturma, sanatçının tüm albümleri ve hayatı hakkında bilgi, sadece müzik değil aynı anda klibin de görüntülü olarak oynaması gibi birçok fonksiyon var. Velhasıl tam bir paket. Deneyin, vazgeçemeyeceksiniz:)

Daha önce radiotuna.com linkini vermiştim. Onun fonksiyonu yukardakilerden farklı- Dünyadaki radyo istasyonlarını bünyesinde topluyor, bir tıkla dinlemenizi sağlıyor. Türlere (genres) göre seçim yaparak ilerliyor, istediğiniz radyo istasyonuna bağlanabiliyorsunuz.

İşinize yarayacağını düşündüğüm bir adres daha vereceğim: http://www.fullsongs.net

Bu siteden şarkılar bilgisayarınıza indirebiliyorsunuz. Bu günlerde download edilebilecek siteler çok azaldı, bu site bu yüzden hemen her şarkının onlarca farklı linkinin verildiği değerli ve ender bir site.Aynı zamanda sitede playlist de oluşturabiliyorsunuz.

Farklı farklı özellıkleriyle bu dört site, müzik tutkunlarının vazgeçilmez adresleri olmaya aday!

Daha onlarca az bilinen siteyi keşfetmek için tıklayın!

Diğer birçok eğlenceli ve ilginç gönderi için tıklayın!

Bir yanıt yazın

Yazar: Semih